Uzdrawiająca moc deszczu i cechy ludzi, którzy go kochają.

PLUVIOFIL osoba, która kocha deszcz.

Czy odgłos deszczu uspokaja Cię?

Czy obserwując krople deszczu spływające po szybie, czujesz, jak budzi się w Tobie kreatywność?

Twoja reakcja jest silnie związana z Twoja osobowością. 

Jeśli burza i błyskawice sprawiają, że do głowy przychodzą ci taniec i pocałunki w deszczu, może to oznaczać, że Jesteś osoba o bardzo głębokiej intuicji.  Widzisz w życiowych sytuacjach niuanse, które dla innych nie zawsze są widoczne. Czujesz się związany z naturą, brak obcowania z nią, sprawia, że tracisz energię, dlatego tez zawsze się w niej regenerujesz. Potrafisz żyć chwila, masz w sobie wewnętrzny spokój, który niełatwo jest zakłócić. Widzisz możliwości i szanse w przeciwnościach losu. Jesteś optymistą i wiesz, że po każdej burzy pojawia się tęcza. Jesteś myślicielem, zdajesz sobie sprawę ze swoich uczuć, zarówno pozytywnych jak i negatywnych, potrafisz wsłuchać się w siebie, nie uciekasz od swoich uczuć, potrafisz z nimi na spokojnie pobyć, dlatego łatwiej jest ci uporać się z problemami.

Prawdopodobnie jesteś również bardzo namiętny i przeżywasz wszystko na głębokim poziomie, gdyż twoja otwartość potrafi rozbudzić zmysły.

Kiedy zmoczony deszczem czujesz, że on cię oczyszcza, odnawiasz swoją więz z naturą, co z kolei zwiększa twoją życiową energię. Krople deszczu na twojej twarzy i ciele, to nic innego jak dotyk chmur, które spływają z nieba prosto na Ciebie. Uwalniają się one od swojego ciężaru, tym samym uwalniając ciebie od twojego – od czegokolwiek, co ci ciąży i czego masz potrzebę się pozbyć.

Nie wstydzisz się swoich uczuć.

Płacz i smutek oczyszcza się.

Nie blokujesz się.

Nie uciekasz i nie boisz się wyzwań.

Woda jest symbolem oczyszczenia i życia.

Jeśli deszczowa pogoda sprawia, że czujesz się przygnębiony, a do głowy przychodzą ci negatywne myśli, może jest to znak, że potrzebujesz coś z siebie wyrzucićoczyścić się, może jakieś przykre doświadczenie życiowe bądź zranienie, wciąż ciąży Ci na sercu…

Może nadeszła pora na to, aby coś zmienić, pozwolić czemuś odejść i powitać coś nowego...

Wsłuchaj się w odgłos deszczu, a wsłuchasz się również w samego siebie.

Leave a Reply